سوالات متداول

گروه بازاریابی راهین

پاسخ منفی است. راهین تعامل خوبی با قسمت‌های مختلف صداوسیما دارد و تعداد محصولاتی از راهین که در رسانه ملی پخش شده است، کم نیست. اما برای پخش در رسانه‌ ملی معیارهای مختلفی مطرح است که باید حضوری یا تلفنی در مورد این موضوع گفتگو کنیم. البته تصور نکنید که در این جلسه حضوری می‌خواهیم به شما بگوییم که باید چند ده میلیون تومان برای پخش از رسانه ملی هزینه کنید! بیشتر در مورد محتواهای مورد نظر برای پخش از رسانه ملی و ضوابط بازرگانی و … صحبت می‌کنیم. 

با توجه به اینکه تولید محصولات رسانه‌ای هزینه دارد، ما ۳۰ درصد از مبلغ پروژه را قبل از شروع کار و ۷۰ درصد بقیه را بعد از اتمام و تحویل کار می‌گیریم. 

با توجه به این اینکه تولید محصولات رسانه‌ای هزینه دارد، با کمک یکدیگر نباید بگذاریم کار به آن‌جا برسد. مثلا در مورد موشن‌گرافیک قبل از اینکه کارهای گرافیکی را آغاز کنیم، سناریو را با هم قطعی می‌کنیم. ولی خب اگر بعد از قطعی کردن و تولید کار، تغییری در سناریو بخواهید ایجاد کنید، با عرض شرمندگی بدون دریافت هزینه این تغییر، این کار را انجام نخواهیم داد. البته گفتگو همیشه بهترین راه است 🙂

با کلیک روی این لینک به قسمت ثبت سفارش تشریف ببرید. 

ما در برخی از حوزه‌های بازاریابی، مانند تحقیقات بازار و مشتری، تدوین برنامه بازاریابی، بازاریابی محتوایی، بازاریابی اجتماعی، ارتقاء سئو سایت، بالارفتن بازدید شبکه‌‌های اجتماعی و برخی حوزه‌های دیگر تخصص داریم. خلاصه اینکه اگر در حوزه تخصص ما امری داشته باشید، در خدمتیم. 

در خبرنامه راهین عضو شوید